fbpx

Квартира чи будинок?

Рішення про життя в будинку або квартирі, значною мірою залежить від особистих вподобань, проте є деякі аспекти, на які варто звернути увагу.😉
✔️Розташування. Найчастіше квартири розташовуються в розвинутих районах міста, тоді як зазвичай будинки частіше зустрічаються в передмістях і на околицях міста. А відсутність поруч аптек, магазинів, транспортної зупинки слугуватиме мінусом.
✔️Безпека. Традиційно квартира вважається більш безпечним видом нерухомості. Не тільки особиста сигналізація, але і пильні сусіди або найманий персонал будинку допоможуть зберегти ваше житло від вторгнення грабіжників.
✔️Обслуговування. Володіння будинком означає, що ви будете повністю контролювати його обслуговування. У багатоповерхівках обслуговування лягає на плечі ОСББ або керуючої компанії.
✔️Витрати. У більшості випадків купівля квартири обійдеться дешевше, ніж придбання свого будинку. Комунальні платежі в квартирі набагато нижчі, ніж в будинку, адже, наприклад, опалити навіть більшу квартиру легше, ніж окремий будинок.

Багато хто віддає перевагу зручності та гнучкості проживання в квартирі. А з вибором квартири ми можемо допомогти! 🤗
Телефонуйте:
📱0669189050
📱0989189050
📍Офіс продажу: вул. Руська 213 Б, м. Чернівці.

Соціальні мережі
Останні новини

Зв'язатись з нашим менеджером