fbpx

Коворкінг центр — ідея для комерційного приміщення!

Коворкінг — високодохідний бізнес. Це чудове рішення для фрілансерів, програмістів, інфлюенсерів, смм-спеціалістів, представників творчих професій, які не мають змоги облаштувати вдома робоче місце, або не хочуть проводити важливі зустрічі в кафе.😉
Маржинальність коворкінгу складає 20-30%, отже ви можете розраховувати на окупність ваших інвестицій протягом 3+ років. 📈

Для створення коворкінг центру потрібно:
🔺Приміщення достатньої площі, щоб розмістити там робочі місця, переговорні, а також, невеличку кухню та санвузол. До прикладу, в 📍Kromax Bud є вільне приміщення площею 93 м2, де з легкістю можна облаштувати «стандартний» коворкінг центр.
Також на менших площах, наприклад, 50-60 м2, можна облаштувати коворкінг «офіс вдома», з меншою кількістю робочих місць.
🔺Локація. Ідеальне розташування коворкінгу, це розвинений район міста, зручний заїзд та парковка, транспортна розв’язка, магазини та кав’ярні поруч. Комплекс 📍Kromax Bud зведений в заселеному районі, де проживає багато молодих спеціалістів, для котрих мати коворкінг в будинку стало б ідеальним рішенням!
🔺Інвестиція в ремонт. Дизайн таких центрів повинен бути мінімалістичним та в світлих тонах. Важливо облаштувати достатню кількість розеток та освітлення. А також придбати зручні столи та стільці.

Підсумувавши все, можна зробити висновок, що коворкінг – це вигідний бізнес, який набирає обертів і є перспективним. 🤗
А підібрати ідеальне приміщення в чудовій локації для даного стартапу ми допоможемо! ✔️
Телефонуйте:
📱+380669189050
📱+380989189050

Соціальні мережі
Останні новини

Зв'язатись з нашим менеджером