fbpx

Про нас

KromaxBud – одна із небагатьох будівельних компаній, що має власну виробничу базу. У нашому постійному розпорядженні виробництво покрівельних матеріалів KROMAX. Усе будівельне устаткування та техніка також належать компанії, а не взяті в дороговартісну оренду. Завдяки цьому KromaxBud встановлює об’єктивні ціни та практично не залежить від підрядників, які можуть негативно впливати на темпи будівництва об’єктів.

Kromax

ТОВ «KROMAX» — торгово-виробнича компанія, яка працюючи на ринку з 2005 року, здобула репутацію одного з провідних вітчизняних виробників металочерепиці та профнастилу. 

КРОМАКС виготовляє металосайдинг, металевий штахетник, водостічні системи та комплектуючі для втілення будь-яких Ваших ідей.  

Прямі поставки високоякісної сировини від найкращих металургійних заводів світу, власне сучасне обладнання і люди, які вірять у свою справу — запорука широкого асортименту товарів, що прослужать десятки років, доступним цінам та швидкому обслуговуванню. 

Металобаза "Д-Мітал"

Д-Мітал – металобаза, що спеціалізується на гуртовий та роздрібній торгівлі металопрокату, будматеріалів та супутніх товарів. 

Металобаза пропонує широкий асортимент товарів і послуг за найдоступнішими цінами та володіє бездоганною репутацією. Компанія працює на ринку з 2010 року і має дві бази розташовані в Чернівцях.

Серед товарів:  арматура, металеві листи, смуги, дроти різних видів, труби (круглі, квадратні, профільні), різні види сітки, кутники, швелери, балки, електроди та багато іншого. 

Постачальники високоякісної сировини – потужні металургійні заводи Кривого Рогу та Дніпра, з якими Д-Мітал співпрацює без посередників.  

Для оперативного виконання замовлень компанія володіє власними кранами і пропонує швидку доставку металопрокату до будь-якого Вашого об’єкту. 

Особливість металобази – ціни! Завдяки цьому кожний новий клієнт Д-Мітал стає постійним, а кожне будівництво завершується швидко та без переплат. 

Товари та послуги Д-Мітал можна придбати безпосередньо в місті Чернівці за адресами вул. Миколаївська, 34-З та Миколаївська, 36-Л, а також у представників у Кіцмані, Кельменцях, Хотині, Коломиї, Новоселиці, та Сторожинці.