На об’єкті триває етап активного внутрішнього оздоблення та підготовки інженерної інфраструктури. Основні зусилля зосереджені на створенні комфортних умов у місцях загального користування.
Хід будівництва ЖК «Новий Проспект» станом на березень 2026 року.
🏗 Роботи в 1, 2, 3 та 4 під’їздах:
Естетика та дизайн: Майстри працюють над облицюванням ліфтових зон — триває влаштування декоративної плитки, що формує сучасний вигляд холів. Одночасно з цим у під’їздах монтують перила, забезпечуючи безпеку та завершеність сходових маршів.
Інженерні мережі: Процес виходить на фінальну стадію — триває підведення ключових комунікацій. Це важливий етап для стабільного функціонування систем водопостачання, електроенергії та опалення в кожній квартирі.
Складські приміщення: У підвальних ярусах облаштовують індивідуальні комірки, щоб власники мали додатковий простір для зберігання речей.
Ліфтові зони (4 під’їзд): Окрему увагу приділено четвертій секції, де наразі тривають роботи з облаштування вхідних груп до ліфтів.
🔺 Будуємо комфорт!



